top of page

Ghost (Hayalet) Fotoğraf Çekimi

_SNY3446.jpg
_SNY5462.jpg
_SNY0109.jpg

Ghost (Hayalet) Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatlandırma Detayları

Hayalet manken ürün fotoğraf çekimi için stüdyomuza gönderilecek tüm ürünlerin temiz, düzgün olması gerekmektedir. Ürünler stüdyomuza sizin tarafınızdan kapıya teslim edilmelidir. Ghost fotoğraf çekimi hizmeti, ürünlerin beyaz fonda dekupesiz 1500*1500 piksel ölçüsünde ve 72 dpi ya da 300 dpi boyutunda teslim edilmesi koşuluna bağlıdır.

 

Fotoğraflar farklı bir boyutta istenirse önceden bildirilmelidir. E-ticaret ürün fotoğrafları için dekupeye ihtiyaç yoktur. Ekstra dekupe istenmesi durumunda her bir fotoğraf için dekupe fotoğraf birim maliyeti çıkarılmaktadır. Fotoğraflar için barkod isim eklemesi istenir ise her bir fotoğraf için birim fiyata ekstra maliyet ilave edilir. Ghost (hayalet) fotoğraf çekimi hizmeti tamamlandıktan sonra ürünler sizin tarafınızdan, stüdyomuzdan teslim alınmalıdır.

 

Özel istekleriniz, minimum ürün çekim sayıları ya da verilen diğer tüm hizmetlere göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi ve ürün çekimi planlaması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  • Whatsapp
bottom of page